Ogrody zimowe zakładamy przy współpracy z firmą TS Polska Sp. z o.o., cenionym na rynku producentem konstrukcji aluminiowych.

Oferta

Systemy izolowane > Drzwi harmonijkowe

Drzwi harmonijkowe

Mieszkanie „za szybami” jest od dawna kojarzone z nadzwyczajnym standardem mieszkania. Naturalne połączenie domu z ogrodem zapewnia zimą wiecej światła, natomiast latem więcej wolnej przestrzeni - odrobinę zbliżenia do natury.

Drzwi harmonijkowe TS chronią przed wiatrem i złą pogodą za pomocą specjalnego systemu uszczelnienia i termicznie izolowanych profili.

dtm dtm dtm

Nowoczesne profile aluminiowe o wysokiej stabilności, zapewniają dużo światła i jednocześnie bezpieczeństwo. Duże powierzchnie szyb pozwalają uzyskać efekt jasnych i przyjaznych pomieszczeń.

Drzwi harmnijkowe TS można z łatwością otwierać. Razem zsunięte zajmują niewiele miejsca i tym samym umożliwiają szeroki widok. Maksymalna szerokość drzwi to 7m, system zapewnia mozliwość otwierania do zewnątrz lub do wewnątrz. Drzwi harmonijkowe znajdą zastosowanie również w balkonach, można je przeobrazić w oszklone werandy - jest to interesujące rozwiązanie dla właścicieli mieszkań w blokach.Tym sposobem można chronić się przed hałasem, zimnem, śniegiem i pozostałymi warunkami pogodowymi, uzyskując jednocześnie przytulny kącik w swoim mieszkaniu.

Drzwi harmonijkowe TS to inwestycja w przyszłość. Dajcie Państwo swemu mieszkaniu nowe oblicze. Konstrukcje aluminiowe produkowane są na miarę i przez to zapewniają indywidualne możliwości architektoniczne. Szeroka gama kolorów zaspokoi gust każdego klienta. Oferujemy Państwu niezobowiązujące doradztwo w tym zakresie. Z pewnością znajdziemy dla Państwa odpowiednie i indywidualne rozwiązanie.

Profile aluminiowe izolowane termicznie zostawią zimno i wiatr na zewnątrz!

Bezprogowe prowadnice drzwi harmonijkowych TS mają zastosowanie również w budownictwie przemysłowym. Przykładowo poprzez tego rodzaju zabudowę można powiększyć powierzchnię własnego sklepu lub powierzchnię wystawową zapewniając swym klientom poczucie komfortu.

Miejsca zastosowania: ogrody zimowe, balkony, kawiarnie uliczne, kryte baseny i ściany oddzielające w biurach.


oknoplast
2012 Przedsiębiorstwo Inwestycyjne DTM Turkowiak Sp. J. | Design: Ymon