Ogrody zimowe zakładamy przy współpracy z firmą TS Polska Sp. z o.o., cenionym na rynku producentem konstrukcji aluminiowych.

O firmie

Przedsiębiorstwo Inwestycyjne DTM Turkowiak Spółka Jawna jako autoryzowany Partner Handlowy firmy TS Polska Sp. z o.o. prowadzi działalność w trzech salonach sprzedaży tj. w Gostyniu i Śremie w województwie wielkopolskim oraz w Górze w woj. dolnośląskim.

Jesteśmy rodzinną firmą zatrudniającą sympatycznych i kompetentnych handlowców oraz rzetelnych i fachowych montażystów. Zajmujemy się kompleksowymi instalacjami ogrodów zimowych opartych o konstrukcje aluminiowe TS Aluminium. Nasze ogrody cechuje wysoka jakość wykonania oraz niepowtarzalny styl, który zapewni Państwu obcowanie z naturą przez cały rok.


Firma TS Polska Sp. z o.o. jest cenionym na rynku producentem, którego główną ofertę stanowią konstrukcje aluminiowe, służące do budowy ogrodów zimowych. Wyspecjalizowana oferta obejmuje również zadaszenia tarasów, daszki nad drzwi wejściowe, systemy do produkcji drzwi przesuwnych oraz harmonijkowych, a także urządzenia, dzięki którym ogród zimowy jest skutecznie wentylowany.

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości profili aluminiowych ogrody zimowe są odporne na odkształcenia, powstające na skutek dużej ilości śniegu na dachu, oraz na silne podmuchy wiatru. Zaprojektowane i wykonane przez nas ogrody zimowe to wyjątkowa ozdoba domu, uatrakcyjniająca jego architekturę.

dtm_logots_logo
oknoplast
2012 Przedsiębiorstwo Inwestycyjne DTM Turkowiak Sp. J. | Design: Ymon